0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Novostavba Trenčín | Tehlový nízkoenergetický dom 

167.230€
 • Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
 • Stav nehnuteľnosti: Novostavba
 • Počet izieb: 4
 • Kraj: Trenčiansky
 • Okres: Trenčín
 • Mesto - obec: Trenčín
 • Ulica: Malozáblatská
 • Úžitková plocha: 99 m²
 • Obytná plocha: 123 m²
 • Rozloha pozemku: 281 m²
 • Zastavaná plocha: 123 m²
 • Počet kúpelní: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet parkovacích miest: 2

Vybavenie

 • podlahové kúrenie
 • terasa

Popis nehnuteľnosti

Novostavba Trenčín | Tehlový nízkoenergetický dom 

Spoločnosť  ZAJO Reality vám ponúka na predaj  4 izbové nízkoenergetické rodinné domy v juhozápadnej časti Trenčína – Malozáblatská, ktorá priamo susedí s mestskou časťou Trenčín – Zlatovce.

Ponúkané domy sú súčasťou troj-domu, domy sú samozrejme dilatačne oddelené , aby svojmu novému majiteľovi priniesli náležitý komfort a súkromie. Výstavba domov je už započatá, v súčastnosti sa domy nachádzajú v stave hrubej stavby a budú dokončené v  roku 2020.

4 izbový nízkoenergetický dom  je ideálny pre  zákazníkov, ktorí hľadajú príjemné bývanie v menšom dome s terasou a menším pozemkom za domom pre príležitostné posedenie s rodinou a priateľmi.

Novostavby Trenčín
Novostavba Nizkoenergetický dom v Trenčíne

Dom o zastavanej ploche 123m2 pozostáva zo : zádveria, wc, chodby, kúpeľne, šatníku, troch spální, obývacej izby  s jedálňou a kuchyne.  Úžitková plocha domu je 99m2 . Súčasťou domu je vydláždená terasa za domom so vstupom z obývacej izby  a dve parkovacie miesta  zo zatrávňovacích tvárnic pred domom.

Ponúkaná novostavba domu sa nachádza na rovinatom a oplotenom pozemku o výmere 281 m2 , pozemok za domom je 60m2 ( 5x12m) . Orientácia pozemku je prevažne na severozápad.

Domy budú dokončené do štádia holodomu bez podláh, interiérových dverí , obkladu a dlažby, aby si každý nový vlastník mohol dokončiť dom podľa svojich predstáv a svojej individuality.

ROZSAH A MATERIÁLOVÉ RIEŠENIE
zemné práce ● základové konštrukcie (základové pásy a pätky) a základová doska vystužená KARI sieťou ● hydroizolácia proti zemnej vlhkosti z asfaltových pásov s penetračným náterom ● obvodové nosné murivo hr. 300 mm ● vnútorné nosné murivo hr. 200 mm ● vnútorné deliace priečky hr. 100 mm, hr. ● montované keramické a železobetónové monolitické preklady ● betónový strop z tvárnic ● fóliová strešná krytina  ● vonkajšie plastové okná, dvere 6 – komorové, izolačné trojsklo Ug=0,6 W/Km2    farba: exteriér/interiér – antracit/biela ● parapety hliníkové exteriérové farba antracit, plastové farba biela – obytné miestnosti ● príprava pre exteriérové motoricky ovládané žalúzie – U kastlíky ● vnútorné inštalácie:    vodovod     – plast-hliníkové rozvody    kanalizácia – PVC potrubie    elektroinštalácia – kompletné káblové rozvody s centrálnym domovým rozvádzačom  ● vnútorné vápennocementové štukové omietky stien a stropov, maľby stien a stropov (2 x biela) ● tepelná izolácia podláh, betónová mazanina podláh  ● tepelná izolácia strechy v stropoch a podkroví hr. min. 300 mm ● sadrokartónový podhľad v chodbe a kúpeľni ● maľba stropov (2 x biela) ● kompletné podlahové vykurovanie s elektrokotlom     alt vykurovací film Caleo, rebríkové vykurovacie telesá v kúpeľni ● lokálna rekuperácia  ● zateplenie obvodových konštrukcií minerálnou vatou hr. min.150 mm ● vonkajšia silikátová škrabaná omietka  ● vonkajší obklad (obklad z fasádnych dosiek) ● komplet príprava pre sanitárne zariaďovacie predmety vrátane armatúr  ● komplet elektroinštalácia vrátane koncových prvkov (vypínače, zásuvky,) ● príprava pre optické prepojenie ( Telekom a.s.) ● odkvapové chodníky  ● terasa a vstup do domu zo zámkovej dlažby    Citystonedesign Terazza Naturo Sivá v cene 15,48 EUR/m2 ● vstup do domu a parkovacie miesta zo zatrávňovacích tvárnic pre 2 osobné automobily  ● rozprestrenie skrývky zhrnutej ornice

Lokalita Malozáblatská priamo susedí s mestskou časťou Trenčín – Zlatovce . Vyhľadávaná je pre svoju dobrú dostupnosť, do centra mesta je to len 5km .  Výborné dopravné spojenie je zabezpečené pravidelnými linkami MHD ale aj len pár kilometrov vzdialenému diaľničnému privádzaču. Lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývať kúsok od centra  mesta, všetko mať v dostupnosti nie viac ako 10 – 15 minút bicyklom, autom alebo peši.

Novostavby RD Trenčín
Lokalita zóna Aurelium Trenčín

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.
Úverový špecialista:V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac - ZAJO Reality a úverový špecialista Andrej Michalčík
Tomáš Zajac – ZAJO Reality a náš úverový špecialista Andrej

 

Kliknite na link  a pozrite si video kde nás nájdete

Video

 • ID: 6204
 • Zverejnené: 2019-09-28 18:10:53
 • Posledná aktualizácia: 2020-03-10 20:30:43
 • Počet zobrazení: 765