0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

PREDAJ | 5 IZBOVÝ DOM S DVOJGARÁŽOU – KUBRÁ

Zelnica 18, Trenčín-Kubrá, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ|5 IZBOVÝ DOM S DVOJGARÁŽOU – TRENČÍN MESTSKÁ ČASŤ KUBRÁ

Spol. ZAJO Reality vám ponúka exkluzívne na predaj tento výnimočný, s rozumom navrhnutý a kvalitne postavený 5 izbový dom, na ešte výnimočnejšom mieste.

Mestskú časť Kubrá pravdepodobne nemusím nikomu predstavovať, ale predsa len spomeniem pár superlatív tejto kedysi prímestskej dedinky. Kubrá je obľúbená a vyhľadávaná lokalita, ktorá ešte stále ponúka kľud a pohodu dedinského prostredia v blízkosti Kubranských lesov a zároveň ideálnu dostupnosť do mesta. Na jednu stranu sa dostanete do samotného centra mesta za 7 minút a na druhú stranu môžete za 7 minút uniknúť pred šumom mesta v Kubranskej doline.
Tichú, bočnú uličku nazvanú Zelnica, na ktorej sa dom nachádza, už nie tak každý pozná. Ide o súkromnú ulicu ukrytú pred hlavným ťahom obce, ale zároveň v blízkosti potrebnej občianskej vybavenosti ako je materská škola, základná škola a námestie s autobusovou zástavkou.

Pozrite si polohu domu – Klik sem 🙂

Samotný dom je postavený z tehál Porotherm o hrúbke 40cm a zateplený minerálnou vatou o hrúbke 16 cm. Napriek tomu, že kolaudácia domu prebehla v roku 2009, je dom vo veľmi zachovalom a udržiavanom stave. Posledná rekonštrukcia na dome prebehla v roku 2020, kedy bola kompletne zrekonštruovaná rodičovská kúpeľňa vrátane nových omietok, obkladu, dlažby, sanity a batérii. Následne došlo k výmene garážovej brány a nábytkovej zostavy v chodbe domu.

Úžitková plocha domu je 206,19 m2 a pozostáva z podzemného podlažia o výmere 42,4 m2, kde sa nachádza dvoj garáž o výmere 30 m2, technická miestnosť a komora.

Na 1. nadzemnom podlaží o výmere 103 m2 sa nachádza vstupná chodba, šatník, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchyňou a spálňa s rodičovskou kúpeľnou. ( Spálňa a rodičovská kúpeľňa sa nachádzajú na medziposchodí).
2. nadzemné podlažie o výmere 61 m2 ponúka dve detské izby, pracovňu a kúpeľňu s WC.

Súčasťou domu je jeho komplexné zázemie ako terasa, pergola, záhradný domček s infrasaunou. Pohodu a relax dotvára bazén s protiprúdom a tepelným čerpadlom na ohrev, respektíve na chladenie vody, rozmer bazénu: 3,2 x 6,2 m, hĺbka 1,3m.

Vybavenie domu:
– V celom dome sú použité kvalitné a nadštandardné materiály, ako vodovodné batérie zn. Hansgrohe, dlažba v dennej časti Villeroy & boch, sanita vo všetkých troch kúpeľniach zn. Duravit resp. Villeroy & Boch.
Kuchynská linka na mieru od výrobcu kuchyne Sýkora vrátane spotrebičov: elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, sklokeramická varná doska o šírke 80 cm, všetko od Elektrolux, pracovná doska je veľmi kvalitný umelý kameň ( techstone) + americká chladnička Samsung (2020)
Okná kvalitné plastové s trojsklom zn. REHAU v dennej časti s vonkajšími hliníkovými roletami

Technická miestnosť vybavená kondenzačným kotlom Viesmann + veľký zásobník na teplú vodu (300L) napojený na solárne panely ( výroba TUV s vypnutým kotlom od marca do októbra)

– Náklady na celý dom sú len 150,- EUR + voda
– Dom je napojený na IS: elektrika, vodovod, plyn, kanalizácia

Pozemok domu je slnečný o výmere 598 m2, z toho 469 m2 je záhrada a nádvorie
– Šírka pozemku je 22 – 23 m2, pozemok je kompletne oplotený a disponuje zadnou prístupovou cestou na pozemok.

– Veľkou výhodou je vlastná studňa s naozaj kvalitnou vodou, ktorá slúži prevažne na zavlažovanie trávnika a napúšťanie bazéna.

– Predajná cena je stanovená na základe znaleckého posudku.
– Odovzdanie domu môže prebehnúť podľa dohody.

Verím, že som zhrnul všetky dôležité informácie k tomuto úžasnému domu v tejto výnimočnej lokalite, ale ak by som predsa len niečo zabudol, budem rád, ak ma budete kontaktovať osobne.

Tomáš Zajac

PS: ak by niekoho zaujímalo niečo viac z histórie Kubrej, pripájam link na zaujímavú knihu od autora Stanislava Lišku – Všetkých pritiahnem k sebe 

( zdroj www.urbarkubra.sk).

  • ID: 15348
  • Zverejnené: 2023-02-10 16:55:32
  • Posledná aktualizácia: 2023-02-14 18:52:00
  • Počet zobrazení: 2133