0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Rodinný dom v širšom centre mesta s pozemkom 1639m2.

Trenčín, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom v širšom centre mesta s pozemkom 1639m2.
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou na D1 a ideálnou občianskou vybavenosťou. Predmetom predaja je päť – izbový dom s dvoma kúpeľňami, saunou, zimnou záhradou, zateplenou garážou na 3-4 autá a dielňou. To všetko na rovinatom a záhradníkom upravenom pozemku o výmere 1630m2.
Dom pozostáva:
Suterén domu: Pivnica, sauna, kotolňa, práčovňa-
1np: Zimná záhrada, vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a wc, obývacia izba, jedáleň a kuchyňa.
2np: dve spálne, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc.
Rekonštrukcia domu prebehla v roku 2001, dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane novej elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenia, plastových okien, hliníkových radiátorov, omietok, podláh, až po zateplenie domu. Kuchynská linka je vyrobená z dubového masívu so žulovou pracovnou doskou. Podlahy sú drevené dubové parkety . Kúrenie domu je centrálne, v kúpeľni a v kuchyni je podlahové kúrenie. V obývacej izbe je možné dokurovať krbom , ideálne na prechodné obdobia. Dom je zabezpečený alarmom.
Okrasná záhrada o výmere 1158m2 je rovinatá, upravená s napojením na závlahu a vlastnou studňou.

V blízkosti domu sa nachádzajú materské škôlky, školy, obchody, zdravotné strediská, mhd zástavky ..

Nami uvedená cena je konečná vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriu, vrátane právneho servisu ktorý pre našu spoločnosť zabezpečuje uznávaná advokátska kancelária BANOS, s.r.o. a vrátane všetkých poplatkov ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

Úverový špecialista – v prípade že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5271
  • Zverejnené: 2019-05-21 10:28:53
  • Posledná aktualizácia: 2019-05-28 15:33:52
  • Počet zobrazení: 144