0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Rodinný dom v širšom centre mesta s pozemkom 1639m2.

Trenčín, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom v širšom centre mesta s pozemkom 1639m2.
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou na D1 a ideálnou občianskou vybavenosťou. Predmetom predaja je päť – izbový dom s dvoma kúpeľňami, saunou, zimnou záhradou, zateplenou garážou na 3-4 autá a dielňou. To všetko na rovinatom a záhradníkom upravenom pozemku o výmere 1630m2.
Dom pozostáva:
Suterén domu: Pivnica, sauna, kotolňa, práčovňa-
1np: Zimná záhrada, vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a wc, obývacia izba, jedáleň a kuchyňa.
2np: dve spálne, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc.
Rekonštrukcia domu prebehla v roku 2001, dom je kompletne zrekonštruovaný vrátane novej elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenia, plastových okien, hliníkových radiátorov, omietok, podláh, až po zateplenie domu. Kuchynská linka je vyrobená z dubového masívu so žulovou pracovnou doskou. Podlahy sú drevené dubové parkety . Kúrenie domu je centrálne, v kúpeľni a v kuchyni je podlahové kúrenie. V obývacej izbe je možné dokurovať krbom , ideálne na prechodné obdobia. Dom je zabezpečený alarmom.
Okrasná záhrada o výmere 1158m2 je rovinatá, upravená s napojením na závlahu a vlastnou studňou.

V blízkosti domu sa nachádzajú materské škôlky, školy, obchody, zdravotné strediská, mhd zástavky ..

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5271
  • Zverejnené: 2019-05-21 10:28:53
  • Posledná aktualizácia: 2019-07-20 15:19:29
  • Počet zobrazení: 198