0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Starši rodinný dom- Zliechov

Zliechov, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Zliechov. Dom je vhodný na celkovú rekonštrukciu. Ideálny na prerobenie v štýle chalupy. Dom je podpivničený. Určite zaujmú pôvodné zárubne, piecka a mnoho iného. Dom disponuje izbou, kúpeľňou, obývačkou a kuchyňou na spodnom podlaží. Vrch slúži momentálne ako povala, s možnosťou prerábky na ďalšie poschodie. Pozemok pozostáva z dvoch parciel, ktoré spolu majú 547 m2, z toho dom spolu s povalou má cca 100 m2. Dom momentálne nie je pripojený na elektrinu. V dome sa nachádza obecná voda. Odpad je riešený pomocou žumpy. Obec Zliechov je vhodná lokalita na hubárčenie a výlety v nádhernej prírode. Neďaleko sa nachádza obec Čičmany, ktorá zaujme svojou ľudovou architektúrou.

 

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0908519060, emailovej adrese: riso.galko@gmail.com, prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

Richard Galko – ZAJO Reality, s.r.o.

Video

  • ID: 8733
  • Zverejnené: 2020-12-23 09:58:19
  • Posledná aktualizácia: 2021-01-30 10:14:13
  • Počet zobrazení: 2343