0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 3 izbový byt 73m2 s balkónom, Trenčianske Stankovce

Trenčianske Stankovce 353, Trenčianske Stankovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | 3 izbový byt 73m2 s balkónom, Trenčianske Stankovce

Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 3 izbový byt v Trenčianskych Stankovciach. Trenčianske Stankovce sú obľúbenou alternatívou pre každého, kto hľadá bývanie za dostupnú cenu v príjemnom prostredí v blízkosti mesta. Obec Trenčianske Stankovce je väčšia obec s dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako zdravotné stredisko, obchody, SAD zastávky, základná škola, pošta, lekáreň, reštaurácia … Veľkou výhodou je tiež dobrá dostupnosť na D1 a do mesta. Trenčianske Stankovce sú vzdialené od Trenčína len pár kilometrov ( cca 7km do centra mesta).

Byt o výmere 73m2 sa nachádza na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, predsiene, komory, kuchyne, obývacej izby s balkónom, spálne, detskej izby a kúpeľne s WC. Súčasťou bytu je murovaná pivnica.

Stav bytu:

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: plastové okná, laminátové podlahy, masívne interiérové dvere a obložky, vchodové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne, murované jadro, v byte boli čiastočne vymenené elektrické rozvody. V byte je nová kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov ( elektrická rúra, plynová varná doska).

Vykurovanie bytu je centrálne vlastným plynovým kotlom. Náklady na byt sa pohybujú 52€ za byt + 40€ elektrina + 20€ plyn. V byte je zavedený internet + Tv.

Bytový dom:

Bytový dom bol postavený približne pred 18 rokmi, jeho stav je zachovalý a čistý. Plášť domu je zateplený, strecha je po rekonštrukcii.

 

K dispozícii je možnosť využiť parkovanie v garáži,  ktorú má majiteľ v prenájme od obce Trenčianske Stankovce.

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

 

  • ID: 26435
  • Zverejnené: 2023-05-15 08:29:12
  • Posledná aktualizácia: 2023-05-21 11:12:43
  • Počet zobrazení: 283