0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ I 4-izbový rodinný dom v tichom prostredí s výhľadom, Motešice

136.500€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Motešice. Dom bol postavený v roku 1968 z pálenej tehly a čiastočná rekonštrukcia prebehla v roku 2010, kedy bol vymenený pozinkovaný plech na streche a v podkroví boli vytvorené dve izby, kde je podlaha pvc, nové radiátory. Prízemie je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Z chodby je priamy vstup do spálne a obývacej izby, ktoré sú orientované na východ a kuchyne orientovanej na západ. Podlaha je v izbách dlážkovina, v kuchyni PVC, okná sú pôvodné drevené. Kúpeľňa s vaňou a umývadlom je tiež v pôvodnom stave, WC je oddelené stienkou. Dom je napojený na elektrinu, vodu a plyn, odpad je odvedený do žumpy. Na dvore je studňa. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi, alternatívne vykurovanie je možné aj kotlom na tuhé palivo. Polovica domu je podpivničená a nachádza sa tu kotolňa a komora. Dom sa nachádza v tichom prostredí, s krásnym výhľadom na obec. V obci je kompletná občianska vybavenosť . základná škola, materská škola, pošta, reštaurácia, potraviny, autobusová dostupnosť do Trenčína.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 100,- EUR.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907197011, emailovej adrese: lenka.kickova@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Lenka Kičková, realitná maklérka ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 64846
  • Zverejnené: 2024-07-04 10:14:48
  • Posledná aktualizácia: 2024-07-04 10:26:52
  • Počet zobrazení: 99