0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

ZAJO Reality / Ako to funguje

Odlišujeme sa tým, že si zakladáme na dôkladnej príprave predaja vašej nehnuteľnosti

„Úspešný obchod je z jednej štvrtiny o šťastí a z troch štvrtín o príprave“

null

01 | Obhliadka a stanovenie ceny

Predaj vašej nehnuteľnosti začína pri obhliadke a pri samotnom nastavení ceny. Práve peniaze sú to, o čo nám všetkým ide – vám, nám aj kupujúcemu. Pomôžeme vám správne nastaviť predajnú cenu.
null

02 | Príprava

Výsledkom práce tohto dňa bude dokonale uprataná, nastajlovaná a katalógovo nafotená nehnuteľnosť. Perfektne prevedený Home staging, dôsledne spracovaná virtuálna prehliadka a dokonale nafotená nehnuteľnosť niektorým z našich profi fotografov, dodá vašej nehnuteľnosti tú správnu štipku originality.
null

03 | Predaj bez výdavkov

Sme obchodníci, a preto vieme, že ak chceme uspieť v obchode nezaobíde sa to bez výdavkov. Zabezpečíme a zaplatíme znalecký posudok, upratovaciu spoločnosť, home staging, fotografa, grafika, virtuálnu obhliadku 3D kamerou a prípadne aj maliara, ak to bude potrebné. Toto sú naše výdavky ale aj motivácia aby sme vašu nehnuteľnosť predali. Samozrejmosťou je úhrada poplatkov za vypracovanie kúpnej zmluvy, overenie podpisov u notára a za vklad do katastra nehnuteľností.
44 dní

04 | Zmluvný vzťah len na 44 dní

Neradi sa viažete? Ponúkame vám možnosť využiť našu ponuku na obdobie viazanosti na dobu 44 dní. Nie je našim zámerom vás obmedzovať v predaji, naopak tento proces urýchliť.
null

05 | Odkúpenie nehnuteľnosti

Ak nemáte dostatok času na predaj nehnuteľnosti, môžete ju jednoducho ponúknuť na predaj spol. ZAJO Reality. My ju následne predáme koncovému zákazníkovi sami po potrebnej úprave či zmene. Nehnuteľnosti odkupujeme za 90 % z trhovej hodnoty nehnuteľnosti.
null

06 | Podpis zmlúv a prevod nehnuteľnosti

Zabezpečíme právne služby, vypracujeme potrebné dokumenty ako rezervačnú zmluvu, kúpnu zmluvu, zmluvu o zmluve budúcej, návrh na vklad, notársku úschovu, protokol o odovzdaní nehnuteľnosti, prepis vody, elektriny, plynu ale tiež vám poskytneme asistenciu pri prepise na bytovej správe, pri odovzdaní nehnuteľnosti a zabezpečíme podanie kúpnych zmlúv na kataster.

Máte otázky? Nebojte sa spýtať!