0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín –  Biskupice

390.000€

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín –  Biskupice

Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 5 izbový priestranný poschodový dom postavený v roku 1984. Dovolím si povedať, že v tých rokoch išlo o modernú, nadčasovú vilu, ktorá ešte dnes má svoje čaro. Čim vás určite osloví tento dom, je množstvo priestoru a svetla. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Trenčianske Biskupice, konkrétne v jednosmernej ul. Záhumenská.

Dom je skôr v pôvodnom ale veľmi udržiavanom a zachovalom stave, vymenené boli niektoré okná za plastové a podlahy za laminátové.

Ponúkaný dom má úžitkovú plochu 250m2 a pozostáva zo vstupnej chodby a schodiska do suterénu domu a na prvé nadzemné podlažie.

Prvé nadzemné podlažie o výmere 82m2 pozostáva z veľkej vstupnej haly, kúpeľne, wc, šatníku, špajze, kuchyne a priestrannej obývacej izby s krbom, ktorá sa tiahne po celej dĺžke domu a dosahuje tak rozmer až 3,8m x 9m.

Druhé nadzemné podlažie o výmere 79m2 pozostáva zo schodiska s predsieňou, kúpeľne, wc a štyroch spální s dvoma lodžiami v prednej časti domu. Prezradím mále tajomstvo, štvrtá spálňa orientovaná do záhrady, bola pôvodne terasa.

Suterén domu sa rozprestiera pod celou plochou domu jeho výmera je 60m2 a pozostáva z technickej miestnosti, dvoch skladov, letnej kuchyne s plynovou prípojkou a skladu na ovocie s kopanou studňou. Súčasťou domu je garáž o výmere 28m2. Dom je napojený na všetky IS ( vodovod, plyn, elektrika 230/400V a kanalizáciu).

Pozemok domu je na mestské bývanie veľkorysý o výmere 1917m2, jeho šírka je 15 až 16m, pozemok je slnečný, zatrávnený a v zadnej časti s množstvom stromov.

Umiestnenie domu je v jednosmernej ul. Záhumenská, ktorá sa nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej mestskej časti, Trenčianske Biskupice. Najväčšími prednosťami tejto lokality sú určite dobrá dostupnosť do centra mesta, dobrá dostupnosť na diaľnicu a zároveň dostupná všetka potrebná občianska vybavenosť ako MŠ, ZŠ, MHD, Obchody, …… Lokalita je tiež veľmi obľúbená pre množstvo voľnočasových a športových aktivít, ktoré ponúka táto jedinečná lokalita v blízkosti povodia Váhu. Nájdete tu množstvo detských ihrísk, športovísk, golfové ihrisko, hrádzu ideálnu pre chodcov, bežcov, korčuliarov ale aj cyklistov, neďalekú lodenicu, ale aj obľúbený Laugaricio combat klub,  kde si určite prídu na svoje priaznivci bojových umení, MMA, boxu alebo len kondičných tréningov pre všetky vekové kategórie.

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Pôdorysy

Suterén

Prízemie

Poschodie

  • ID: 35792
  • Zverejnené: 2023-11-15 12:00:43
  • Posledná aktualizácia: 2024-01-24 19:41:22
  • Počet zobrazení: 853