neplatí, že stačí len zavesiť inzerát na web!

Dnes je reklama jedným z našich najdôležitejších nástrojov pri predaji nehnuteľností. Každú nehnuteľnosť riešime individuálne a s rozumom, tak aby sme dosiahli maximálny úspech.

Lokálna reklama je dôležitá, ale aj tá sa dá prispôsobiť na mieru, tak, aby oslovila čo najviac potenciálnych záujemcov.

Samozrejme, zdieľanie ponúk na inzertných stránkach ako nehnuteľnosti, top reality, bazoš, atď, je ešte stále veľmi dôležité, ale ešte dôležitejšie je udržať vaše ponuky na prvých stránkach. Pretože nikto nehľadá nehnuteľnosti na 20-tej strane.

Na ktorej stránke je teraz vaša ponuka?

S naším tímom sa staráme o to, aby vaše nehnuteľnosti boli vždy vidieť a aby boli vždy na prvých stránkach, kde ich zaregistruje najviac ľudí. Aj preto aktualizujeme naše ponuky každý deň.

V spoločnosti ZAJO Reality veríme, že je dôležité zamerať sa nielen na lokálnu klientelu, ale tiež na potenciálnych záujemcov, ktorí možno ani nepremýšľali o kúpe alebo prenájme v danej lokalite. Chceme, aby naše ponuky boli viditeľné, a preto využívame platenú cielenú reklamu na sociálnych sieťach.

 

Správne nastavená reklama dokáže nájsť potenciálneho záujemcu aj tam kde by to nečakal, napríklad pri oddychovaní na pláži. Dennodenne sa o správne nastavenie reklamy a propagáciu našich ponúk stará náš odborník na sociálne siete. Vďaka jeho stratégii dosahujeme výborné výsledky aj napriek nepriaznivým výkyvom na realitnom trhu.

Rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti za maximálnu možnú cenu, to je náš spoločný cieľ.

Pripojte sa k nám a spoločne zmeňte pravidlá hry na trhu nehnuteľností. Vaše nehnuteľnosti si zaslúžia maximálnu pozornosť, a my vám pomôžeme ju získať.

Tomáš Zajac, majiteľ spol. ZAJO Reality